Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Вітаю Вас Гість        Дякуємо Богу за цей день
Славлю Бога по-українськи


Якщо потрібно, виберіть мову для сайту  —  Select your preferred language for site 


Меню сайта
Читайте на моєму сайті
 Христианську творчість на українській мові
Мої Українські вірші про Бога Мої Українські вірші про Бога по алфавіту Мої Українські вірші про Бога в книжковому форматі Мої Українські пісні про Бога Мої Українські пісні про Бога по алфавіту Мої Українські поеми про Бога Мої Українські поеми про Бога по алфавіту Мої Українські поеми про Бога в книжковому форматі Мої Українські притчі про Бога Мої Українські притчі про Бога по алфавіту Моя проза про Бога Моя проза по алфавіту Мої мудрі думки про Бога Матеріали по категоріям Матеріали сайта по додаванню Всі матеріали сайта по алфавіту
Моя Українська проза про Бога
по категоріям
Главные теги сайта
Сайти Християнської поезії
Інші Християнські сайти
Моє опитування
Оцініть мій сайт
 
Всього відповідей: 28
Допомога сайту

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Моя творчість про Бога
Мене спитали: «Яке ім`я Бога?»
Сказати по правді, я раніше, коли тільки увірував, про це сильно не задумувався. Для мене повністю достатньо було того, що я зрозумів, що є Той Єдиний, Істинний, Сильний, Всемогутній, Вічний Бог. Я зрозумів, що Він Творець всього сущого. І саме головне, я дізнався, що Він мій Небесний Отець.
Я думаю, що кожна людина, яка має у цьому світі земного батька, називає його батько, тато, татусю або ж іншими схожими словами. Для дітей достатньо одного слова – тато. Діти не звертаються до свого тата по імені, тому що це зовсім не обов’язково, адже для них є тільки ОДИН БАТЬКО. Його неможливо сплутати із іншими дядьками. Тому ніхто і не називає свого батька по імені. Дорослішаючи, діти дізнаються про ім`я свого батька, але все ж таки звертаються до нього не по імені, а як і в дитинстві – тато.

Коли я повірив у Бога, то дізнався, що у Нього є багато дітей. А ми, якщо віримо в нашого Небесного Батька, є Його дітьми і відповідно, ми всі між собою є братами та сестрами. І ось тепер у мене є Небесний Отець, а я є Його сином. Для багатьох віруючих достатньо до Нього звернутись – Батьку мій. Ісус Христос сказав нам як потрібно молитись до Нього: «Батьку наш». І нам не обов’язково називати нашого Небесного Отця по імені. Адже і Сам Ісус не називав Свого Батька-Творця по імені.

В Біблії написані різні імена, які має наш Небесний Отець. Їх багато. Знати імена Бога добре. Але ще краще – це виконувати Його Святу Волю.
21. Хто заповіді Мої має та їх зберігає, той любить Мене. А хто любить Мене, то полюбить його Мій Отець, і Я полюблю Його, і об'явлюсь йому Сам. (Євангеліє від Івана 14:21) 4. Хто говорить: Пізнав я Його, але не додержує Його заповідів, той неправдомовець, і немає в нім правди! (1 Послання Івана 2:4)

Порушення заповідей – це гріх. А нічого гріховного в Раю не буде. І знання Божих імен нікого не спасе.
У своїх віршах я ні разу не називав Бога-Отця по Його імені. Тому що Він мій Небесний Батько. Головне треба знати, що наш Отець є Єдиним і Істинним Богом. Для нас це повинно бути самим головним, тому що Істинний Бог тільки Один, а всі інші боги – ідоли. Наш Господь у Своєму Святому Письмі сказав:
2. Я Господь, Бог твій, що вивів тебе з єгипетського краю з дому рабства. 3. Хай не буде тобі інших богів передо Мною!
Вихід 20:2-3)
Тому євреї, яким Бог відкрився першим, через Авра/ама, Ісаака, Якова та Мойсея, боялись промовляти ім`я Бога, тому що Його Ім`я Святе. А якщо це Ім`я промовляється в марноті, коли треба і коли не треба, чи просто так, то будуть великі проблеми.
7. Не призивай Імення Господа, Бога твого, надаремно, бо не помилує Господь того, хто призиватиме Його Ймення надаремно. (Вихід 20:7)
Як часто багато «віруючих» прикриваються Господнім іменем. Люди навіть не здогадуються, що вони цим замість слави нашому Господу роблять ХУЛУ! Бог поругаєм не буває. Возмездя прийде вчасно і кожен отримає по заслугах. Важливо не хвалитись, що знаємо одне із імен Бога, а головне, жити, так, як Він нам заповідав! Прийде час і більшість почує:
23. І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня! (Євангеліє від Матвія 7:23)
І тоді не поможе нам знання імені Божого. А Сам Бог буде мати грізне ім`я, яке зараз не хочуть приймати ті люди, які хваляться тим, що знають Його ім`я. Наш Господь сказав нам головне: 8. Хто не любить, той Бога не пізнав, бо Бог є любов! 9. Любов Божа до нас з'явилася тим, що Бог Сина Свого Однородженого послав у світ, щоб ми через Нього жили. 10. Не в тому любов, що ми полюбили Бога, а що Він полюбив нас, і послав Свого Сина вблаганням за наші гріхи. <(1 Послання Івана 4:8-10)
І Він не хоче смерті грішникам, а в Іоанна 3:16 сказано, в кого потрібно нам вірити. 16. Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне. (Євангелія від Івана 3:16)
Зараз нам потрібно вірити в Сина і згодом будемо мати життя вічне. Адже Христос Своє кров`ю спас нас, Він загинув за нас на хресті. Тільки через Нього ми підемо до Небесного Отця. І зараз:
12. І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали. (Дії апостолів 4:12)
26. Як хто служить Мені, хай іде той за Мною, і де Я, там буде й слуга Мій. Як хто служить Мені, того пошанує Отець. (Євангелія від Івана 12:26)
8. Отець Мій прославиться в тому, якщо рясно зародите й будете учні Мої.
(Євангеліє від Івана 15:8)
8. Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі. (Дії апостолів 1:8) 30. Я й Отець Ми одне! (Євангеліє від Івана 10:30)
Ісус воскрес і зараз Він вже там, на Небі, по праву Руку Бога-Отця.
І Вони на Небі, а Дух Святий – Вчитель, Наставник і Утішитель, з нами тут. Але якщо ми Його приймаємо в наше серце! Тільки народжений від Духа Святого приймає Ісуса своїм Спасителем, виконує Його Волю та Його Святі заповіді. Його іго не важке! А головне, Христос Сам поможе нам нести всі труднощі і проблеми. А в Царстві Небесному ми узнаємо наші нові імена
а Ймення Його на їхніх чолах. (Об`явлення Івана 22:4)

Слава Отцю, Сину і Духу Святому!
13. Бо іншого вам ми не пишемо, тільки те, що читаєте та розумієте, а сподіваюсь, що ви й до кінця зрозумієте, (2-е послання до коринтян апостола Павла 13:13)

Моя Українська проза про Бога | категорія матеріалу: Тема віра |
дата додавання:
17.06.2015|
переглядів: 627 |коментарів  (0) |

теги матеріалу: Яке ім’я Бога? |
оцініть матеріал сайту
рейтинг: 0.0/0
ви можете допомогти нашому сайту натиснувши

самі читаємі публікації сайту:

 Думки (Фил 3:15)(7987) 
 За все я дякую Тобі(4699) 
 Отче Наш(3912) 
 Батьку наш. Отче наш (Мф 6:9-13)(3469) 
 Біблія(3432) 
 Мудрість(3218) 
 Страждання Христа(2852) 
 Я люблю Ісуса (1 Иоан 3:1)(2570) 
 Вірші(2103) 
 Білий сніг(2006) 
 Моїм однокласникам(1993) 
 Підсніжник(1982) 
 Божа школа(1902) 
 Совість(1885) 
 Хоч я ще маленька(1870) 
 Як же, Тебе можна не любити?(1822) 
 Гріх(1778) 
 Молитва. Давайте прославимо нашого Бога(1750) 
 Ісусове ім'я (Мт 21:15-16)(1699) 
 О, музика! (Пс 91:1-4)(1661) 

подібні публикації сайта:


читайте інші матеріали сайту

 О, дай нам Боже (Від Луки 6:27-38)(586) 
 На ювілей (Олегу)(587) 
 Ісусове ім'я (Мт 21:15-16)(1699) 
 Сестрі в Христі(229) 
 Тіло із глини, тіло загине (1Тим 4:8)(714) 
 Христос воскрес(1335) 
 Кінчилась війна? (До Ефесян 6:10-17)(311) 
 Білі хмаринки (2 Кор 5:1)(175) 
 Осінь(635) 
 Пробігли дні мої(508) 


поділись з друзями матеріалом сайту

 
відправка новин сайту

на вашу E-mail

 
avatar


НАПИСАТИ ЛИСТ АВТОРУ САЙТА
сайту "Прославляю Бога"
Имя отправителя *:
E-mail отправителя *:
Web-site:
Тема письма:
Текст сообщения *:
Оценка сайта:
Код безопасности *:
                        Я прославляю Бога © 2018                                
?if(0.0)?>)?>