Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Вітаю Вас Гість        Дякуємо Богу за цей день
Славлю Бога по-українськи


Якщо потрібно, виберіть мову для сайту  —  Select your preferred language for site 


Меню сайту
Читайте на моєму сайті
 Христианську творчість на українській мові
Українські вірші про Бога Українські вірші про Бога по алфавіту Українські вірші про Бога в книжковому форматі Українські пісні про Бога Українські пісні про Бога по алфавіту Українські поеми про Бога Українські поеми про Бога по алфавіту Українські поеми про Бога в книжковому форматі Українські притчі про Бога Українські притчі про Бога по алфавіту Проза про Бога Проза про Бога по алфавіту Мудрі думки про Бога Матеріали по категоріям Матеріали по додаванню
Вірші Біблії
Головні теги сайту
Сайти Христианскої поезії
Інші Христианскі сайти
Моє опитування
Оцініть мій сайт
 
Всього відповідей: 32
Допомога сайту

Моя творчість про Бога на українській мові

МОЯ ТВОРЧІСТЬ
ПРО БОГА
на українській мові:Українські вірші про Бога

Українські пісні про Бога

Українські поеми про Бога

Українські притчі про Бога
Мир вам браття і сестри! Слава нашому Господу!

 

     Звертаюсь до вас з любов’ю Христовою. Я сам по земній національності є українець, тому хочу щоб бажаючі прочитати українські вірші, чи іншу творчість заходили на мій сайт і могли читати те, що мені давав Господь.

     Перші мої твори були майже всі українські, а коли в мене появився сайт, то багато людей просили мене писати на російській мові, бо не розуміють української мови. Я сам служив в армії де всі говорили по російські, ця мова є більш поширена в світі, тому для російськомовних я почав писати на мові, яку вони розуміють. Я не є строгим націоналістом, але люблю свою земну Батьківщину, свою мову. Але після прийняття Христа я почав розуміти, що наш Бог любить всіх людей не залежно від національностей. Зараз нема поділу по націях, Нема юдея, ні грека, нема раба, ані вільного, нема чоловічої статі, ані жіночої, бо всі ви один у Христі Ісусі! (Послання апостола Павла до Галатів 3:28) Зараз є тільки дві групи людей: це віруючі в Христа, і не віруючі. І прийдуть часи коли перед Христом поклоняться всі народи і племена земні.

     Після Вавилонської вежі люди були розділені, вони почали говорити різними мовами. Це було так зроблено Богом, щоб люди не змогли прославити свої імена на цій вежі. А зараз ті хто прославляє ім’я Бога і Його Сина Христа стають одним народом! Це діло лукавого нас роз’єднувати. А Бог буде нас об’єднувати в одну світову церкву, в один народ, який Бог потім візьме на Небеса.

     Я впевнений, що у всіх земних народів і племен є люди які славлять Бога.

Для тих хто хочуть читати по українській мові я відібрав матеріали, які я записав і вони знаходяться на цьому сайті. Тут є різні матеріали на різні теми. Я не відношусь до жодної земної церкви, тому я не буду нікого заставляти і тягнути в «мою віру» Один Господь, одна віра, одне хрещення (послання до Ефесян 4:5). Для цього є Дух Святий, щоб навчати. Не багато-хто ставайте, брати мої, учителями, знавши, що більший осуд приймемо.

(Послання апостола Якова 3:1). Хто хоче знайти Істину той знайде! Нам треба просити у Бога і Він дасть МУДРОСТІ кого слухати і куди іти.

 

     Якщо у когось будуть якісь питання, чи побажання, то можете залишити їх в «Гостевій книзі» в «Формі Зворотного зв’язку». 

 

      Хай благословить вас Господь! Хай Бог поможе нам найти Його і йти за Ним!!! Прославляйте ім’я Господа!   Славте Бога!!! Славте Його тими дарами, які Він вам дав!!! Принесіть Бога жертву уст наших.

     Слава Богу за Його милості і за Його терпіння! Але не зволікайте! Час втікає, потім не зможемо його повернути, щоб покаятись і прославити Бога.

 

     Сьогодні славте Бога!!! Хай буде прославлене Його Святе Ім’я і через нас.

 

     Вся слава Богу, Отцю, Сину і Святому Духу!!!    

        Амінь!!!!

Форма входу
Ви війшли як Гість
Група: Гости

    Я радий що ви зашли   на сайт!  Нехай благословить Вас Господь!!!
Час на сайті
Біблія онлайн
Христианские
Библейские
картинки
Cтих Библии

Поиск по сайту с помощью Nigma
Интеллектуальная поисковая система Nigma.ruпошук по сайту за допомогою google
По сайту В інтернеті
Подписка на новини сайту
рассылка
новин сайту

на вашу пошту E-mail

rss2email
Розкажи про наш сайт
0
 
Відвідувачі сайту

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


free counters
                        Я прославляю Бога © 2020